fbpx

Gify – ruchoma strona fotografii

Gify – ruchoma strona fotografii

Od 1987 roku GIF cieszy się ogromną popularnością wśród użytkowników komputerów i internautów. Dzięki GIF-om można wyrażać emocje, tworzyć animację wyrażające różnego typu reakcje niemożliwe do odczytania przy pomocy tekstu lub pojedynczego zdjęcia. Tak naprawdę GIF (z ang. Graphics Interchange Format) to format pliku z bezstratną kompresją, będący niczym innym, jak serią wyświetlanych po kolei zdjęć mogących tworzyć efekt ruchomego obrazu, które wykonuję na waszych ślubach, plenerach, rodzinnych sesjach oraz wszędzie gdzie tylko można uchwycić tą odpowiednią chwilę.
Pozwala to na uchwycenie i zamknięcie w niewielkim pliku bardzo ulotnych chwil z naszego życia. Można w ten sposób zamknąć w małym, ruchomym obrazku jeden prosty, ale jakże wiele mówiący uśmiech, sfotografować kosmyk włosów przepływający na wietrze przed rozradowanymi oczami albo uchwycić łzy szczęścia podczas ważnych i doniosłych chwil, których każdemu z nas tak bardzo w życiu brakuje…
Dzięki ofercie tworzenia GIF-ów, otrzymacie Państwo najważniejsze dla Was chwilę uchwycone w postaci krótkich klipów złożonych z seryjnych zdjęć. Jest to wzbogacenie oferty fotografii ślubnej dodające trochę więcej życia do zwykłych, tradycyjnych fotografii i pozwalających nowoczesnym osobom na pochwalenie się wspaniałymi momentami z życia w internecie. Gify to tak naprawdę nieduże pliki, które łatwo przechowywać i łatwo przesyłać dalej, a w dodatku nie potrzeba do ich oglądania żadnego, wymyślnego oprogramowania.
Zachęcam do zapoznania się z całym moim portfolio oraz ofertą.

Sesja rodzinna w Żurominie

Sesja plenerowa ślubna nad Zegrzem

Sesja plenerowa ślubna pod Warszawą

Sesja plenerowa ślubna nad Zegrzem w stylu windsurfingowym

Zdjęcie z chrztu w Warszawie