fbpx

Cześć jestem Marcin!

Praca, którą się kocha to najlepsza praca! Fotografia to moja praca, hobby i wymarzony zawód. To po prostu niesamowita przygoda, którą kontynuuję od wielu lat! Tworzę swoim aparatem dla Was historie ślubne, historię Waszego dnia, Waszej rodziny.

FOTOGRAFIA – KOCHAM TO!

Uwielbiam fotografować ludzi i otaczający mnie świat. Jest to moja pasja, którą wykonuję z zapałem i która daje mi dużo radości i satysfakcji. Swoją przygodę z profesjonalną fotografią rozpocząłem od przygotowywania fotorelacji z imprez w prestiżowych warszawskich klubach. Z czasem odkryłem swoje prawdziwe hobby, którym okazała się fotografia ślubna. To zaszczyt i czysta przyjemność móc towarzyszyć i upamiętniać na zdjęciach tak ważną chwilę, jak wstąpienie w związek małżeński. Cieszę się na myśl o tym, że Para Młoda chce podzielić się ze mną kawałkiem swojego życia. Poza tym specjalizuję się w fotografii biznesowej, eventowej, sesjach indywidualnych, plenerowych. Podczas różnorodnych sesji współpracuję również z wybitnymi fotografami, jako drugi fotograf. Robiąc zdjęcia, przede wszystkim skupiam się na naturalności, emocjach i pięknie, które kryje się w człowieku lub miejscu. Chcę, by każda wyjątkowa chwila została zatrzymana na zawsze, na fotografii.

Fotografia

01.

Fotografia to jest to co kocham robić. Poczucie wolności i kreatywności towarzyszące mi podczas przemieżania kolejnych kilometrów w poszukiwaniu idealnych kadrów daje mi satysfakcję. Satysfakcję tak dużą, że chcę to robić dłużej i bardziej angażować całego siebie w fotografię. 

Emocje

02.

Nie ma co ukrywać, że bez emocji i światła nia ma fotografii. Często powtarzam, że ze szczyptą emocji i światłem możemy zrobić magię. Magię na zdjęciach. Tego szukam podczas fotografowania, tej małej iskierki, która będzie się tliła, intymności oraz idealnego kadru. Bez emocji nie ma fotografii! 

Doświadczenie

03.

Nigdy nie będę idealny, ale doświadczenie jakie nabieram z każdym rokiem pozwala mi skupić się na tym co najważniejsze czyli na Was. Nie ukrywam, że sprzęt jakiego używam pomaga mi w tym by poczuć się bezpiecznie podczas Waszego najważniejszego dnia. Miliony zdjęć zrobione, tysiące obrobionych i dziesiątki ulubionych.