fbpx

Oferta Chrztu

znajdz idealną ofertę dla siebie

FOTOGRAF NA CHRZEST ŚWIĘTY

Chrzest dziecka jest bardzo ważnym wydarzeniem w życiu każdej chrześcijańskiej rodziny. To nie tylko wprowadzenie nowej osoby do wspólnoty religijnej, ale również okazja do miłego świętowania w gronie najbliższych. Aby upamiętnić tę wyjątkową ceremonię, warto skorzystać z usług profesjonalnego i doświadczonego fotografa. Dobrze skomponowane i wykonane zdjęcia będą wspaniałą pamiątką i prezentem dla dziadków czy rodziców chrzestnych, ale również dla samego dziecka, które po latach będzie mogło dzięki temu przeżyć wspaniałą podróż w czasie. Dzięki mojej cichej i dyskretnej obecności, członkowie rodziny będą mogli cieszyć się każdą przeżywaną w tym dniu chwilą, mając jednocześnie pewność, że żadnej z nich nie zabraknie w moim fotoreportażu. Ten może obejmować samą ceremonię lub też przygotowania i rodzinne spotkanie. Jestem w stanie dopasować zakres mojej pracy do Waszych indywidualnych potrzeb.

Kontakt

01.

Chrzest dziecka to niewątpliwie bardzo ważna sprawa. To nie tylko okazja by się spotkać całą rodziną ale również i wstąpienie małego człowieka do wspólnoty chrześcijańskiej. Szukając fotografa na chrzest szukamy osoby, która z pełną odpowiedzialnością podejmie się tak ważnego reportażu jakim są zdjęcia podczas chrztu. Kontaktując się ze mną moga Państwo liczyć na kilka wskazówek oraz dobranie idealnego pakietu do Waszych potrzeb. Jeśli potrzebujecie krótkiego reportażu bez przygotowań czy też samą ceremonię – damy radę! Trzeba pamiętać również, że czym więcej elementów tym więcej wspaniałych zdjęc Państwo otrzymają.

Zdjęcia

02.

Przygotowania, ceremonia, poczęstunek dla gości. Te elementy są najważniejsze, w ferworze walki, kamiernia i kszątania się podczas przygotowań powstają najlepsze portrety, najlepsze zdjęcia reportażowe. Podczas ceremoni skupiam się by Wam nie przeszkadzać ale również byście mieli piękną pamiątkę z tego wyjątkowego czasu. Wszystkie elementy od Waszego wejścia będą uchwycone na zdjęciach. Poczęstunek to ten czas dla rodziny, gdzie nie tylko rozmawiacie ale i składacie życzenia czy robicie sobie z dzieckiem zdjęcia. To czas dla Was a podczas mojej godzinnej obecności nie odczujecie tego, że byłem a będziecie mieć mnóstwo zdjęć z tego czasu :)!

Gotowe!

03.

To chyba najbardziej emocjonująca część zaraz po całym dniu reportażu. To ten czas w którym dostajecie swoje gotowe zdjęcia. Zależnie od tego jaki pakiet wybraliście to zostanie dostarczone. Pamiętajcie również, że dostajecie odemnie również galerię online dla Waszych gości. Nie musicie rozdawać zdjęć znajomym, rodzinie czy wysyłać zdjęć przez media społecznościowe. Wystarczy, że podacie im jedno hasło a pokaże im się cała Wasza galeria z chrztu świętego, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie! 🙂

FOTOGRAFIA ŚLUBNA WARSZAWA, ŻUROMIN I OKOLICE

od 2200 pln

Dobry reportaż ślubny powinien pokazać cały wachlarz emocji, który towarzyszy Waszemu wyjątkowemu dniu. Jako fotograf ślubny dokładam wszelkich starań, aby był on pozbawiony reżyserowania, a pokazał tylko to, co prawdziwe, ulotne i niezapomniane. Każdy ślub jest inny, podobnie, jak oczekiwania Pary Młodej dlatego też proponuję kilka wariantów reportażu do wyboru. Chętnie opowiem o nich szczegółowo, poznam Wasze preferencje oraz oczekiwania. Jestem otarty na wszelkie propozycje i jednocześnie na tyle elastyczny, że mogę stworzyć dla Was indywidualną ofertę. Zanim to jednak nastąpi, zachęcam do rozmowy telefonicznej lub napisania wiadomości e-mail. Z przyjemnością spotkam się także z Wami. Zapraszam do zadawania pytań – na wszystkie odpowiem możliwie jak najbardziej szczegółowo.