Fotograf ślubny, który opowie Twoją historię

Fotografia ślubna to wspaniały sposób na uwiecznienie najpiękniejszego dnia w Waszym życiu na lata! Emocje, miłość, wzruszenie, rodzina – Wasza historia zapisana na moich fotografiach. Odkrywanie wyjątkowych chwil towarzyszących Wam w tym pięknym dniu to dla mnie jednocześnie przyjemność i ogromna pasja, którą realizuję od kilku lat. Chcę razem z Wami przeżywać ten dzień i uchwycić chwile do których warto wracać z uśmiechem wzruszenia na twarzy. Tego dnia jestem tylko dla Was i staram się wsłuchać w Wasze indywidualne potrzeby, będąc jednocześnie bacznym obserwatorem, by jak najlepiej uwiecznić nie tylko emocje, ale również cząstkę Waszej osobowości. Doświadczenie jakie posiadam pozwala mi pracować w niezwykle dyskretny sposób, niejako na uboczu, byście Wy i Wasi goście czuli się swobodnie i komfortowo. Przygotowałem dla Was trzy pakiety, które możecie dostosować do Waszych potrzeb.


Historie do opowiedzenia

Każda historia jest inna, każda jest wyjątkowa a Wasza będzie najpiękniejsza!

Cennik fotografa ślubnego

Każdy ślub to inna historia do opowiedzenia i potrzeba skontaktowania się z odpowiednią osobą. Jako fotograf ślubny mam dla Was kilka pakietów ślubnych, które dostosuję do Waszych potrzeb. Jeśli chcecie bym został Waszym fotografem zapraszam Was na konsultacje, które przeprowadzimy osobiście, przez telefon, e-mail. Preferuję spotkania osobiste tylko dlatego, że w dniu ślubu będę Marcinem a nie Panem fotografem. Na każdym spotkaniu omawiam najważniejsze punkty, wypytuje o wszystkie dla Was ważne rzeczy, dostosowuję swoją ofertę pod Was. Ze swojej strony mogę zagwarantować najwyższej jakości fotografie ślubne w galerii online zabezpieczonej hasłem, na pendrivie oraz na wydrukach. Każda para otrzyma ode mnie również hasło do swojej strefy klienta.


Fotografia ślubna Warszawa, Żuromin i okolice

od 1700 pln


Dobry reportaż ślubny powinien pokazać cały wachlarz emocji, który towarzyszy Waszemu wyjątkowemu dniu. Jako fotograf ślubny dokładam wszelkich starań, aby był on pozbawiony reżyserowania, a pokazał tylko to, co prawdziwe, ulotne i niezapomniane. Każdy ślub jest inny, podobnie, jak oczekiwania Pary Młodej dlatego też proponuję kilka wariantów reportażu do wyboru. Chętnie opowiem o nich szczegółowo, poznam Wasze preferencje oraz oczekiwania. Jestem otarty na wszelkie propozycje i jednocześnie na tyle elastyczny, że mogę stworzyć dla Was indywidualną ofertę. Zanim to jednak nastąpi, zachęcam do rozmowy telefonicznej lub napisania wiadomości e-mail. Z przyjemnością spotkam się także z Wami. Zapraszam do zadawania pytań – na wszystkie odpowiem możliwie jak najbardziej szczegółowo.

Porozmawiajmy

Kliknij w przycisk na dole i porozmawiają ze mną o Twojej historii ślubnej

Porozmawiajmy