fbpx

Oferta Ślubna

znajdz idealną ofertę dla siebie

FOTOGRAF ŚLUBNY, KTÓRY OPOWIE TWOJĄ HISTORIĘ

Fotografia ślubna to wspaniały sposób na uwiecznienie najpiękniejszego dnia w Waszym życiu na lata! Emocje, miłość, wzruszenie, rodzina – Wasza historia zapisana na moich fotografiach. Odkrywanie wyjątkowych chwil towarzyszących Wam w tym pięknym dniu to dla mnie jednocześnie przyjemność i ogromna pasja, którą realizuję od kilku lat. Chcę razem z Wami przeżywać ten dzień i uchwycić chwile do których warto wracać z uśmiechem wzruszenia na twarzy. Tego dnia jestem tylko dla Was i staram się wsłuchać w Wasze indywidualne potrzeby, będąc jednocześnie bacznym obserwatorem, by jak najlepiej uwiecznić nie tylko emocje, ale również cząstkę Waszej osobowości. Doświadczenie jakie posiadam pozwala mi pracować w niezwykle dyskretny sposób, niejako na uboczu, byście Wy i Wasi goście czuli się swobodnie i komfortowo. Przygotowałem dla Was trzy pakiety, które możecie dostosować do Waszych potrzeb.

Konsultacje

01.

Każdy ślub to inna historia do opowiedzenia i potrzeba skontaktowania się z odpowiednią osobą. Jako fotograf ślubny mam dla Was kilka pakietów ślubnych, które dostosuję do Waszych potrzeb. Jeśli chcecie bym został Waszym fotografem zapraszam Was na konsultacje, które przeprowadzimy osobiście, przez telefon, e-mail. Preferuję spotkania osobiste tylko dlatego, że w dniu ślubu będę Marcinem a nie Panem fotografem. Na każdym spotkaniu omawiam najważniejsze punkty, wypytuje o wszystkie dla Was ważne rzeczy, dostosowuję swoją ofertę pod Was.

Zdjęcia

02.

Ten dzień jest najważniejszy, pojawiam się u Was z znacznym zapasem czasu. Lubię jak wszystko jest robione spokojnie, bez pospieszania. Jest to Wasz jeden z najważniejszych dni, nie można się spieszyć a celebrować te chwile. Zaczynając od przygotowań po sesji plenerowej kończąc. Te wszystkie elementy, które chcecie będą sfotografowane! Stres, który będzie Wam towarzyszył musi być rozwiany od pierwszego zdjęcia. Dużo podpowiadam, dużo mówię co będzie lepszym rozwiązaniem. Ze mną nie musicie się bać, że coś nie wyjdzie, jak coś powtórzymy bez najmniejszego problemu!

Gotowe!

03.

To chyba najbardziej emocjonująca część zaraz po całym dniu reportażu. To ten czas w którym dostajecie swoje gotowe zdjęcia. Zależnie od tego jaki pakiet wybraliście to zostanie dostarczone. Pamiętajcie również, że dostajecie odemnie również galerię online dla Waszych gości. Nie musicie rozdawać zdjęć znajomym, czy wysyłać przez media społecznościowe. Wystarczy, że podacie im jedno hasło a pokaże im się cała Wasza galeria ślubna, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie! 🙂

FOTOGRAFIA ŚLUBNA WARSZAWA, ŻUROMIN I OKOLICE

od 2200 pln

Dobry reportaż ślubny powinien pokazać cały wachlarz emocji, który towarzyszy Waszemu wyjątkowemu dniu. Jako fotograf ślubny dokładam wszelkich starań, aby był on pozbawiony reżyserowania, a pokazał tylko to, co prawdziwe, ulotne i niezapomniane. Każdy ślub jest inny, podobnie, jak oczekiwania Pary Młodej dlatego też proponuję kilka wariantów reportażu do wyboru. Chętnie opowiem o nich szczegółowo, poznam Wasze preferencje oraz oczekiwania. Jestem otarty na wszelkie propozycje i jednocześnie na tyle elastyczny, że mogę stworzyć dla Was indywidualną ofertę. Zanim to jednak nastąpi, zachęcam do rozmowy telefonicznej lub napisania wiadomości e-mail. Z przyjemnością spotkam się także z Wami. Zapraszam do zadawania pytań – na wszystkie odpowiem możliwie jak najbardziej szczegółowo.